Дерев'яні вікна та двері

Асортимент

Дерев'яні
вікна

Дерев'яні вікна

Дерев'яні
двері

Дерев'яні вхідні двері

Переваги роботи з нами

15 Років успішної роботи на ринку Прикарпаття
Змонтовано більше 105 тисяч вікон
Безкоштовна гарантія на 5 років
Служба сервісу
перейти до контактів
Монтаж за один день
Німецька якість
Власне виробництво в Івано-Франківську

Про компанію

ТОВ "Перший Віконний Завод ІФ" оснащене комплексом сучасного обладнання виробництва України, Латвії, Китаю, Італії, Німеччини, на якому працює колектив висококваліфікованих працівників, які вже понад 10 років виготовляють високоякісну продукцію з натуральної клеєної деревини — вікна, двері, конструкції, підвіконники.

Основною сировиною для виготовлення продукції є сосна, яку ми отримуємо вагонними нормами з лісгоспів Сумщини, Чернігівщини та Житомирщини, і яка проходить належний фіто-санітарний та радіаційний контроль (за бажанням замовника це може бути також дуб, меранті, евкаліпт тощо).

Склеювання заготовок та виробів клеями на водяній основі Yowat, Duplit, Kilto класу вологостійкості D4, використання заповнювачів швів і торців Fugenfuller, пофарбування за 5 (!) циклів лако-фарбувальними матеріалами Pinotex гарантує надійний захист виробів від вологи, гниття, посиніння, ультрафіолету, спеки, морозів, різких перепадів температури і збереження натурального вигляду деревини.

Використання фурнітури Winkhaus, ущільнювачів Deventer, силікону Kodesil, скла Pilkington, Saint-Gobain, Glaverbel, алюмінієвих накладок Effector забезпечує надійну, комфортну і тривалу експлуатацію виробів з дерева.
Виробничий процес перебуває під постійним наглядом органів сертифікації і стандартизації, вся продукція сертифікована, здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Сучасне обладнання, натуральна деревина, винятково високоякісні комплектуючі виробництва Німеччини, Польщі, Італії, Голандії та наш багаторічний досвід є запорукою виготовлення престижних, екологічно чистих виробів з натуральної деревини, які надовго стануть прикрасою вашої оселі.

Переважна кількість нових клієнтів товариства — це наші попередні замовники, їхні друзі, приятелі, партнери, всі ті, кому сміливо радять нашу компанію як виробника високоякісної продукції з натуральної деревини і надійного партнера.

Наші клієнти — це як домашні господарства, так і пристижні гірськолижні комплекси. У нас найсучасніше обладнання і кваліфіковані працівники зі стажем роботи не менше 10 років.

Акційні пропозиції

Залишились питання?

Завантаження
Будь ласка, зачекайте.
Ваше повідомлення було успішно відправлено.
Очікуйте дзвінка від менеджера в робочий час.
OK
Виникли наступні помилки:
Невірно введений телефон