Алюмінієві автоматичні двері - Перший Віконний Завод

Виклик замірника

Автоматичні зсувні двері

automatic-sliding Лінійні розсувні двері compactMaster CM: вузька та технічно досконала конструкція

Через автоматичні розсувні двері можна пройти легко і зручно, так, що при вході в будинок їх ледь помітно. Вони підходять як сучасне рішення для входу до державних будівель, аеропортів, вокзалів, торгових центрів, банків, лікарень, будинків для пристарілих та інвалідів. Варіант серії -F випробуваний й сертифікований для використання на шляхах евакуації.

Лінійні розсувні двері compactMaster CM мають більшу потужність та менші габарити. З "реальною" висотою лише 100 мм привід повністю охоплює верхній профіль стулки і непомітно переходить в скляний фасад з вишуканою архітектурою.

Перевірені на придатність до експлуатації розсувні двері для евакуаційних шляхів HM-F FT гарантують надійну евакуацію навіть якщо двері закриті – першокласне рішення для автоматичних розсувних дверей, відсутність бар'єрів, функціональність та естетика, а також гармонія та відповідність нормам.

Програма поставок

 • Лінійні розсувні двері compactMaster CM та CM-F: вузька конструкція з елегантним виглядом
 • Лінійні розсувні двері econoMaster EM / EM-F: надійні, економічні в майжe усіх галузях застосування
 • Лінійні розсувні двері heavyMaster HM / HM-F: ключ для вирішення проблем для пересувних стулок великою ваги
 • Телескопічні розсувні двері EMT / EMT-F: для максимальної ширини проходу на мінімальному просторі
 • Круглі розсувні двері CMR / CMR-F: бездоганність круга – розсувні двері з виглядом каруселі
 • Кутові розсувні двері CMW / CMW-F: вхідні двері адаптовані до архітектури будівлі

Карусельні двері та системи контролю доступу

carousel Для входів, які складають враження: карусельні двері

Карусельні двері використовуються там, де необхідний представницький вхід. Таким чином вони справляють враження на відвідувачів державних будівель, готелів, банків, страхових компаній або аеропортів. Перевірені для використання в евакуаційних та рятівних шляхах і придатні для стандартних карусельних дверей GRA-F та скляних карусельних дверей GGR; необхідно також дотримуватися національних положень та вимог. Стулки розблокуються та можуть бути складені при спрацюванні пожежної сигналізації, при відключенні електроенергії або при натисканні аварійної кнопки.

Карусельні двері безпеки та круглі шлюзи контролю доступу використовуються там, де потрібен особливо надійний вхід. З ними в першу чергу банки, страхові компанії, міністерства, органи влади, обчислювальні центри, промислові комплекси або офісні будівлі стають ще більш надійними і комфортабельними.

Програма поставок

 • Стандартні карусельні двері GRA та GRA-F: індивідуальні рішення є стандартом
 • Скляні карусельні двері GGG: бездоганна інтеграція зони входу в скляні фасади
 • Великогабаритні карусельні двері GGR: зручне використання навіть при великих потоках людей
 • Карусельні двері безпеки GSI: надійний контроль доступу та швидкий прохід
 • Круглий шлюз безпеки GSI: регулювання проходу людей поодинці та прозорість

Автоматичні приводи поворотних дверей

barier Безбар'єрний прохід для стандартних або пожежозахисних дверей

Приводи поворотних дверей серії DTR пропонують сучасні безбар'єрні рішення для входів в громадські будівлі. Вони забезпечують надійне замикання та одночасно дають можливість зручного доступу завдяки радарному датчику руху, кнопці або системі контролю доступу. Переваги приводів поворотних дверей крім того використовуються в фасадах: в комбінації з багатозапірними замками крім відсутності бар'єрів також забезпечується захист від злому та безпека шляхів евакуації. Завдяки особливо тихій роботі DTR / DTR B можливе використання там, де потрібна тиша. Приводи перевірені TÜV на придатність до експлуатації згідно з DIN 18650/EN 16005. Варіант DTR B допущений для використання на пожежозахисних дверях Німецьким інститутом будівельних технологій DIBt.

Технічні характеристики

Варіанти фурнітури Привід поворотних дверей DTR Привід поворотних дверей DTR B
Дерево, ПВХ або алюміній
Одностулкові + +
Двостулкові + +
Для дверей для захисту від пожежі і диму +
Для зовнішнього відкривання з слайдовою або колінною тягою + +
Для внутрішнього відкривання з слайдовою тягою + +
Відкривання електромеханічне
Замикання електромеханічне та за допомогою пружини
Час відкритого стану, регулюється (в секундах) 60
Вага стулки (в кг) 200 (при ширині стулки 1000 мм)
Вид захисту IP 20

Зсувні скляні перегородки

перегородки Скляні розсувні двері: модульні системи з максимальною функціональністю

Елегантний вигляд, гнучке використання приміщення та мала площа: переваги розсувних скляних перегородок в першу чергу використовуються в громадських будівлях. Системи скляних розсувних перегородок групи GU пропонують сучасні рішення, які поєднують масимальну свободу від бар'єрів та багатогранність використання.

Система зсувних скляних перегородок shopMaster GSW-М Як перегородка або концепція фасаду для конструкцій "Shop-in-Shop" зручна система скляних розсувних перегородок shopMaster GSW-M пропонує різноманітні та індивідуальні рішення майже для будь-якого планування. Елементи можна розміщувати вручну в будь-яких варіантах, направляюча в підлозі не потрібна. Наприклад, проходи можна обладнати поворотною стулкою в поєднанні з дверними замками серії PRIME OFFICE.

Система зсувних скляних перегородок shopMaster GSW-A Найвищий комфорт використання пропонує автоматична система скляних розсувних стін shopMaster GSW-A. Інтегрований детектор перешкод забезпечує необхідну безпеку при різноманітних відстанях від стулки до 1500 мм. В разі необхідності елементи можна легко регулювати вручну. Завдяки компактній технічній конструкції направляючі рейки та ніші займають мінімальний простір. Завдяки найсучаснішій технології каретки з покритими пластиком змонтованими на шарикопідшипниках роликами всі системи пропонують довгу надійну експлуатацію. Елементи розміром не більше 3500 x 1250 мм можуть установлюватися з вагою елементів до 150 кг.

Види дверей

Двері автоматично-розсувного типу

Конструкція дверей

Збережіть свої двері! Відправити менеджеру.

Режими роботи

 • Автоматичне відкривання / закривання дверей (реакція на вхід / вихід людей)
 • Режим "тільки закрито"
 • Режим "тільки відкрито"
 • Режим роботи дверей в зимовий період (при цьому стулки розсуваються не до кінця отвору)
 • Режим роботи дверей "тільки на вихід"
 • Настроювані функції автоматичних дверей